Warning: session_start(): open(/home/telehost/data/mod-tmp/sess_tdo5ta96s0puami2990por8mk7, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /usr/home/telehost/data/www/new.telehost.lv/index.php on line 93 TeleHost.lv Hosting, VPS, Co-Location best price!

Serveru izvietošana pilnībā aprīkotā telpā!

Mūsu data centrs ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām. Vairāk par Data centru...

Par hostingu

Hostings ir veids kā var izvietot web lapu interneta tīkla. Tiklīdz Jūs būsiet izvietojuši Jūsu web lapu serverī, ikviens var iegūt piekļuvi tai, ierakstot pārlūkprogrammā domēna nosaukumu. Piekļuve web lapai ir iespējama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.
Lai izvietotu savu web lapu tīklā, ir nepieciešams:
- vispirms ir jāizveido sava web lapa. Ir nepieciešams, lai būtu web lapas kopija lokālajā datorā (html failos), vai arī gatavie materiāli + skripts, kas ļautu izveidot web lapu tieši serverī.
- Domēna vārds. Ir nepieciešams atrast un iegādāties web lapas domēna vārdu. Būtu vēlams, la domēna vārds runātu par web lapas tematiku un būtu viegli iegaumējams. Domēna vārds var būt jebkurā, pēc Jūsu ieskatiem, domēnu zonā, piemērām: .com .net .org .ru u.c. Izvēloties domēnu zonu, lūdzu ņemiet vērā datus par domēnu tematikām. Piemērām, domēni .com ir paredzēti uzņēmumiem ar komercialo virzienu, .org ir paredzēts valsts uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām. Reģionālie domēni norāda uz web lapas piederību kādam konkrētam reģionam. Tas nav obligāts nosacījums, taču to ir vērts ņemt vērā.

Izvēlieties vēlamo hostingu!

Vieta diskā:
1 GB
50 GB
Domēnu skaits:
2
unlimited
Maksa mēnesī:
"Izmantot bezmaksas izmēģinājuma 5 dienu periodu?
Jā   Noformēt pasūtījumu

Maksājumu veidi

Mūsu kontakti

Telefons: +371 66171717

Fakss: +371 66171710

E-pasts:


Страница в Facebook

Atrašanās vieta

Warning: Unknown: open(/home/telehost/data/mod-tmp/sess_tdo5ta96s0puami2990por8mk7, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/telehost/data/mod-tmp) in Unknown on line 0